×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wystartował pierwszy lot Norwegian Air Argentina


We wtorek (16.10) wystartował pierwszy lot spółki zależnej Norwegiana - Norwegian Air Argentina.


Norwegian Air Argentina został oficjalnie założony 25 stycznia 2017 roku. Długi okres, który upłynął między zarejestrowaniem spółki a inauguracyjnym rejsem Bjorn Kjos, dyrektor generalny Norwegian Air, tłumaczy opóźnieniami dostaw zamówionych boeingów 737 MAX.


Pierwsze z zapowiedzianych połączeń - z Buenos Aires do Kordoby oraz Mendozy - wystartowały we wtorek. Do końca bieżącego roku Norwegian Air Argentina chce operować na pięciu trasach że stolicy kraju, w tym do zlokalizowanego w pobliżu słynnych wodospadów, Puerto Iguazu. 

To prawdziwy zaszczyt być częścią tego wspaniałego wydarzenia, które przyczyni się do poprawy komunikacji, pobudzenia turystyki i stworzenia tysięcy nowych miejsc pracy w Argentynie. Od dziś przez wiele lat będziemy oglądać charakterystyczne samoloty Norwegiana na pięknym, błękitnym argentyńskim niebie - powiedział Ole Christian Melhus, dyrektor generalny Norwegian Air Argentina. 

Obecnie w spółce znalazło zatrudnienie 120 osób. Jak deklaruje jednak Melhus, w najbliższych miesiącach liczba pracowników wzrośnie do ok. 350.

Fot. Norwegian Airgość_610cc - Profil
gość_610cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie