×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Baltona z ponad 60 proc. wzrostem przychodów


Przychody Grupy Kapitałowej PHZ Baltona we wrześniu 2018 roku wyniosły ponad 45,7 mln zł i były wyższe o 61 proc. od wyników osiągniętych w analogicznym okresie ubiegłego roku. Akcje firmy mocno w górę.Skonsolidowane przychody za okres styczeń - wrzesień 2018 wyniosły ponad 358 mln zł i były wyższe od wyników osiągniętych w analogicznym okresie ubiegłego roku o 28 proc.

Główną działalnością grupy Baltona jest sprzedaż towarów duty free i travel retail w sklepach wolnocłowych oraz ogólnodostępnych zlokalizowanych w portach lotniczych w Europie. Akcje notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2011 roku spółki zyskały od początku br. ponad 190 proc. Obecna wartość rynkowa wynosi ponad 91 mln zł. Tym samym stała się jedną z trzech najmocniej rosnących w tym roku spółek giełdowych. 


W ostatnich miesiącach Baltona zaczęła otwierać sklepy na lotnisku w Tallinnie, Wrocławiu oraz na warszawskim Okęciu. Wszystkie 14 sklepów na Lotnisku Chopina ma być uruchomione do początku 2019 roku.gość_80d62 - Profil
gość_80d62
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie