×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


ANA poleci do Wiednia


All Nippon Airways ogłosiły uruchomienie nowej trasy z Tokio do Wiednia. Połączenie ma ruszyć w lutym przyszłego roku.


Dzięki partnerstwu joint-venture z Austrian Airlines, pasażerowie podróżujący z ANA będą mogli w austriackiej stolicy przesiąść się na loty do 68 innych miast europejskich. Przewoźnik liczy, że porozumienie z Austrianem pozwoli sprostać zwiększonemu zapotrzebowaniu na loty do Kraju Kwitnącej Wiśni z Austrii i krajów sąsiednich, takich jak Niemcy, Szwajcaria, Włochy i Polska.

Dodanie Wiednia do siatki połączeń oznacza, że ANA będzie oferować loty do siedmiu europejskich miast. 


W przyszłym roku Japonia i Austria będą obchodzić 150. rocznicę stosunków dyplomatycznych, cieszymy się więc, że nasze wielokrotnie nagradzane linie lotnicze będą mogły zaproponować pasażerom swoją ofertę. Wiedeń jest znany jako historyczna i geograficzna brama Europy Środkowej i Wschodniej. Liczymy na wzmocnienie więzi między Japonią a tym dynamicznie rozwijającym się regionem poprzez oferowanie lotów w godzinach idealnych dla osób podróżujących służbowo i turystów - powiedział Seiichi Takahashi, starszy wiceprezes ANA.

Popyt na loty do Europy wzrósł częściowo dzięki wzmocnionym stosunkom gospodarczym między Japonią a Unią Europejską. Ponieważ umowa o partnerstwie gospodarczym (EPA) między Japonią a UE zmniejsza bariery gospodarcze, ANA chce wyjść na przeciw potrzebom pasażerów. Dlatego przewoźnik zaplanował rozkład w ten sposób, by samoloty lądowały zarówno na Hanedzie jak i w Schwechat wczesnym rankiem, aby podróżni mogli wykorzystać dzień lub przesiąść się na kolejne rejsy.
  • NH 205 Tokio-Haneda 01:55 - 06:00 Wiedeń (1234567)
  • NH 206 Wiedeń 11:50 - 06:55 Tokio-Haneda (1234567)
Połączenie będzie obsługiwane boeingiem 787-9, zabierającym na pokład 215 pasażerów w dwóch klasach podróży, w tym 167 w klasie ekonomicznej i 48 w klasie biznes.

fot. Piotr Bożykgość_24b36 - Profil
gość_24b36
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie