×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Związkowcy PLL LOT poinformowali o dacie strajku


Strajk w Warszawie rozpocznie się o 5. rano, w czwartek 18 października - poinformował Związek Zawodowy Personelu Pokładowego i Lotniczego.


"Zostaliśmy zmuszeni do podjęcia bardzo trudnej decyzji. W związku z nieugiętym stanowiskiem pracodawcy w sprawie przywrócenia do pracy przewodniczącej Moniki Żelazik i zobowiązaniem wobec niej w postaci Uchwały Nadzwyczajnego Walnego Zebrania, a także brakiem jakichkolwiek propozycji dotyczących naszej grupy zawodowej w kontekście toczącego się sporu o regulamin wynagradzania, brakiem chęci naprawy stosunków społecznych i dalszego eskalowania konfliktów wobec naszej grupy zawodowej, ogłaszamy przeprowadzenie strajku" - napisali przedstawiciele Związku Zawodowego Personelu Pokładowego i Lotniczego w PLL LOT do pracowników.

Strajk w Warszawie ma rozpocząć się w czwartek 18. października o godzinie 5:00 rano.

- W związku z antypracowniczą polityką zarządu PLL LOT związki zawodowe podjęły decyzję, że 18 października w firmie rozpocznie się strajk. Czas na dobrą zmianę w transporcie lotniczym - napisał na profilu twitterowym Piotr Szumlewicz, przewodniczący mazowieckich struktur OPZZ.

Kolejny odcinek serialu pt. strajk za wszelką cenę... Szanowni Państwo! Jeśli wskazujecie nowy powód strajku, musicie Państwo co najmniej przeprowadzić kolejne referendum. Tak stanowi polskie prawo i proszę nie namawiać Pracowników do jego łamania - napisał na Twitterze, Adrian Kubicki, Rzecznik LOT-u.- Pasażerowie nie powinni obawiać się o swoje rejsy tego dnia - zapewnia Kubicki. - Mam nadzieję, że pracownicy LOT-u są rozsądni i nie przystąpią do tego strajku.gość_94424 - Profil
gość_94424
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie