×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Bravo Airways rezygnują z lotów z Lublina do Chersonia


Bravo Airways wycofują się z Lublina. Po zamknięciu tras do Charkowa i Kijowa, zlikwidowane zostanie połączenie do Chersonia.


Ukraińska linia będzie oferowała bilety na swoje jedyne połączenie do Polski do końca października, dowiadujemy się z doniesień "Dziennika Wschodniego". Jak zapewnił rzecznik prasowy lubelskiego lotniska,  Piotr Jankowski, cytowany przez gazetę, przewoźnik wróci do Świdnika od listopada. Przerwa wynikać ma ze zmian organizacji rozkładu lotów Bravo Airways. Jak jednak wynika z systemu rezerwacyjnego linii - lotów nie da się już rezerwować w żadnym terminie.


Połączenie do Chersonia utrzymało się jako jedyne z pierwotnie zakładanej przez przewoźnika siatki. Latem br. linia otworzyła loty także do Charkowa (z których bardzo szybko się wycofała) oraz Kijowa-Żulian (zamknięte w sierpniu br.). Nad Morze Czarne Bravo Airways latały z Lublina raz w tygodniu - w niedziele - boeingiem 737-500. 

fot. mat. prasowegość_efd74 - Profil
gość_efd74
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie