×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air likwiduje duży bagaż podręczny


Wizz Air ogłosił wprowadzenie nowej polityki bagażowej, która ma na celu ułatwienie pasażerom wejścia na pokład i gwarantuje wszystkim pasażerom wniesienie jednego, bezpłatnego bagażu podręcznego podczas wszystkich lotów.


Od 1 listopada 2018 roku bezpłatnie na pokład samolotu będzie można zabrać bagaż o wymiarach 40 x 30 x 20 cm. Osoby, które wykupią usługę WIZZ Priority będą mogły zabrać ze sobą do kabiny również walizkę o wymiarach 55 x 40 x 23 cm. W odpowiedzi na zmieniające się trendy w podróżowaniu, Wizz Air wprowadza opcję 10-kilogramowego bagażu rejestrowanego, z cenami rozpoczynającymi się od 7 euro.

Do istniejących rezerwacji bez usługi WIZZ Priority, dokonanych przed 10 października, a dotyczących podróży po 1 listopada 2018 roku zostanie dodany bezpłatny bagaż rejestrowany o wadze do 10 kg, a rezerwacje zawierające bagaż rejestrowany otrzymają usługę WIZZ Priority. 

- Pasażerowie chcą sprzedawanych odrębnie produktów i jest to istotą modelu ultraniskokosztowego, to dotyczy także Wizz Air. Naszym celem jest oferowanie klientom możliwie najniższych cen usług oraz transparentna polityka cenowa biletów. Poprzez dostępne osobno produkty i usługi Wizz Air uelastycznia proces podróżowania i tworzy ofertę dostosowaną do potrzeb - mówi Johan Eidhagen, członek zarządu ds. marketingu w Wizz Air.

Podobną politykę przewozu bagażu podręcznego wprowadził niedawno także Ryanair, który bezpłatnie pozwala zabrać na pokład torbę o wymiarach 40 x 30 x 25 cm.


gość_3d85a - Profil
gość_3d85a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie