×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


SAS uruchomi nowe kierunki


SAS kontynuuje rozszerzanie oferty wprowadzając w lecie przyszłego roku nowe trasy ze Skandynawii do Katanii, Florencji, Marsylii, Kornwalii Newquay, Antalyi i Szczecina.


Zapotrzebowanie na letnie kierunki ciągle rośnie i to skłoniło SAS do zaproponowania klientom nowych tras bezpośrednich oraz zwiększenia częstotliwości na najbardziej popularnych dotychczas trasach. Ze Sztokholmu (Arlanda) będzie może polecieć do Katanii (Sycylia), Marsylii, Neapolu i Reykjaviku, a z Geteborga Landvetter do Faro w Portugalii. Kolejnym ciekawym połączeniem będzie Kopenhaga - Kornwalia Newquay, a także wznawiana trasa Kopenhaga - Szczecin.


Zainteresowanie podróżami lotniczymi rośnie i jest mi niezmiernie miło, że jesteśmy w stanie nie tylko zaoferować kilka nowych destynacji, ale też zwiększyć obecność w miejscach najbardziej popularnych wśród Skandynawów - powiedział Rickard Gustafson, prezes i dyrektor zarządzający SAS. - Chcemy aby więcej pasażerów latało z nami i odkrywało świat, ale zależy nam na mniejszej emisji szkodliwych substancji. Z tego powodu SAS będzie wprowadzał w życie różne inicjatywy takie jak stosowanie biopaliw, wykorzystywanie nowych samolotów, które zużywają mniej paliwa i produkują mniej spalin, a także zmniejszenie skali zjawiska marnowania żywności i użycia plastiku na pokładach samolotów - dodał Gustafson.


Reklama


Booking.com
gość_02f77 - Profil
gość_02f77
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie