SAS uruchomi nowe kierunki

Mateusz Gałabuda - Profil Mateusz Gałabuda
10 października 2018 09:34
SAS kontynuuje rozszerzanie oferty wprowadzając w lecie przyszłego roku nowe trasy ze Skandynawii do Katanii, Florencji, Marsylii, Kornwalii Newquay, Antalyi i Szczecina.
Reklama

Zapotrzebowanie na letnie kierunki ciągle rośnie i to skłoniło SAS do zaproponowania klientom nowych tras bezpośrednich oraz zwiększenia częstotliwości na najbardziej popularnych dotychczas trasach. Ze Sztokholmu (Arlanda) będzie może polecieć do Katanii (Sycylia), Marsylii, Neapolu i Reykjaviku, a z Geteborga Landvetter do Faro w Portugalii. Kolejnym ciekawym połączeniem będzie Kopenhaga - Kornwalia Newquay, a także wznawiana trasa Kopenhaga - Szczecin.


- Zainteresowanie podróżami lotniczymi rośnie i jest mi niezmiernie miło, że jesteśmy w stanie nie tylko zaoferować kilka nowych destynacji, ale też zwiększyć obecność w miejscach najbardziej popularnych wśród Skandynawów - powiedział Rickard Gustafson, prezes i dyrektor zarządzający SAS. - Chcemy aby więcej pasażerów latało z nami i odkrywało świat, ale zależy nam na mniejszej emisji szkodliwych substancji. Z tego powodu SAS będzie wprowadzał w życie różne inicjatywy takie jak stosowanie biopaliw, wykorzystywanie nowych samolotów, które zużywają mniej paliwa i produkują mniej spalin, a także zmniejszenie skali zjawiska marnowania żywności i użycia plastiku na pokładach samolotów - dodał Gustafson.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama