×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ze Szczecina do Kopenhagi. Do trzech razy sztuka


Skandynawskie linie lotnicze, po 18 latach od jej zamknięcia, wracają na trasę ze Szczecina do Kopenhagi. To trzecie podejście do uruchomienia tego kierunku. Czy tym razem się uda?


Od 1 kwietnia 2019 r. SAS zaoferuje bezpośrednie połączenia ze Szczecina do Kopenhagi - dowiedział się Pasazer.com. Loty będą wykonywane w dni powszednie.
Start samolotu ze stolicy Danii do Szczecina od poniedziałku do czwartku przewidziano na godz. 8:25. Lot do Goleniowa potrwa godzinę. Po 25 minutach postoju maszyna wystartuje w drogę powrotną, by przybyć do Kopenhagi o 10:50. W piątki rotacja będzie wykonywana dwie i pół godziny później (wylot z Kopenhagi o 11:00, wylot ze Szczecina o 12:25).


Loty dla SAS będą obsługiwane turbośmigłowymi samolotami ATR72 należącymi do estońskiej regionalnej linii Aero Airlines.

Oprócz lotów z Kopenhagi do Szczecina SAS uruchomi także nowe trasy do Florencji, Marsylii, Katanii, Cornwall Newquay oraz z Aarhus do Rzymu i Faro.

Skandynawskie linie oferowały już rejsy z portu im. NSZZ Solidarność do Danii na przełomie 2000 i 2001. Do Kopenhagi w 2012 roku chciał też latać Norwegian, jednak tuż przed uruchomieniem trasy zrezygnowano z jej inauguracji. 

Mamy nadzieję, że tym razem się uda.gość_e95fe - Profil
gość_e95fe
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie