×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Współpraca Air New Zealand i Singapore Airlines na kolejne 5 lat


Regulator zezwolił liniom Air New Zealand i Singapore Airlines na kontynuowanie współpracy przez kolejne 5 lat. W ramach sojuszu mają zostać wprowadzone nowe usługi.


Nowozelandzkie ministerstwo transportu przedłużyło zezwolenie na współpracę obu przewoźników do marca 2024. Linie rozpoczęły alians w styczniu 2015 i odkąd partnerstwo zostało zawarte zwiększyły częstotliwość połączeń na trasach między Singapurem i Nową Zelandią. Przez ostatnie 5 lat o 25 proc. wzrosła też liczba miejsc współdzielonych w samolotach obu przewoźników na trasach łączących oba kraje.


Partnerzy planują wprowadzenie trzeciego połączenia między Auckland i Singapurem w ciągu dnia od 28 listopada. Będzie ono obsługiwane przez samoloty jednego lub drugiego przewoźnika, zależnie od sezonu. Po tej zmianie łączna liczba połączeń w obie strony w tygodniu wzrośnie do 35.

Trasę Singapur - Auckland i powrotną obsługują airbusy A380 należące do Singapore Airlines oraz boeingi 787-9 będące we flocie Air New Zealand.gość_0fd3e - Profil
gość_0fd3e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie