×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Avianca z nowymi połączeniami do Europy


Narodowy kolumbijski przewoźnik Avianca planuje uruchomić nowe trasy do Europy. Jest to element strategii rozwoju na rynku starego kontynentu.


Avianca, z bazą w Bogocie, zapowiedziała wprowadzenie od listopada połączenia z Monachium (5 lotów tygodniowo), a także rozważa trasy do Frankfurtu, Paryża, Rzymu i Zurychu.Będzie to pierwsza linia lotnicza z Ameryki Południowej latająca do Monachium. Dalsze wschodnie destynacje nie wchodzą w grę z uwagi na zasięg boeingów 787.


- Zdaliśmy sobie sprawę z tego, że musimy prężniej działać na rynku europejskim - powiedział Hernan Rincon, dyrektor zarządzający w Avianca. - Nie była to jednak jedyna przyczyna, dla której uruchamiamy połączenie z Monachium - dodał. Decyzja o wyborze tego lotniska była również spowodowana faktem, że niemiecka Lufthansa jest jednym z partnerów Avianci w ramach Star Alliance. Wzmacnianie hubów i optymalizacja siatki połączeń na strategicznych rynkach są dla Rincona zagadnieniami o wysokim priorytecie.

Aktualnie do Europy Avianca lata boeingami 787 do Barcelony, Madrytu i Londynu Heathrow. Grupa Avianca ogółem korzysta z ponad 180 samolotów, w wieku średnim nieco poniżej 7 lat, obsługuje 180 destynacji w 26 krajach i dziennie wykonuje 750 operacji.gość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie