×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Modlin we wrześniu zanotował 4,5 proc. wzrost


Wrzesień 2018 roku to kolejny wzrostowy miesiąc Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin w tym roku. Dane za pierwsze 9 miesięcy także napawają optymizmem, jeśli chodzi o całoroczne wyniki.


Liczba pasażerów według miesięcy
Liczba obsłużonych pasażerów we wrześniu 2018 wyniosła 262 765 to wzrost o 4,5 proc. Jest to najlepszy wrzesień w historii portu i kolejny już tegoroczny miesiąc z dodatnim bilansem. W pierwszych 9 miesiącach tego roku port obsłużył 2 337 033 pasażerów, wzrost wyniósł 5 proc. W całym roku 2018 spodziewane jest przekroczenia progu 3 mln pasażerów.

- Stały już wzrost ruchu zawdzięczamy systematycznemu zwiększaniu liczby połączeń z naszego portu. Podróżni korzystają u nas z lotów do najważniejszych miast w Europie. Mam na myśli zwłaszcza te, do których lata się w celach biznesowych i turystycznych. Mamy też nadzieję, że otrzymamy wszystkie wymagane zgody od naszych właścicieli i niebawem będziemy mogli przystąpić do bardzo potrzebnych w naszym porcie inwestycji – mówi Leszek Chorzewski, p.o. prezesa Zarządu Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa/Modlingość_e672f - Profil
gość_e672f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie