×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air France zapowiada restrukturyzację HOP!


Największy francuski przewoźnik, Air France, zaprezentował plan restrukturyzacji regionalnej linii zależnej HOP!. Założenia mówią o zawężeniu floty do trzech typów statków powietrznych, redukcję 120 etatów i połączenie działów wsparcia w ramach jednego biura.


Linia HOP! powstała w wyniku połączenia trzech regionalnych przewoźników - Airlinair, BritAir oraz Regional. Mimo początkowych sukcesów w ostatnich latach na rynku przewozów krajowych znajduje się pod coraz większą presją ze strony niskokosztowych linii lotniczych, ale także szybkich pociągów. Z tego powodu zdecydowano o wprowadzeniu planu naprawczego, który ma przynieść efekt w postaci redukcji kosztów i poprawy efektywności.


Projekt zakłada między innymi zmiany we flocie przewoźnika. Liczba samolotów ma do 2020 roku wzrosnąć z 54 do 64. Ponadto stopniowo wycofywane będą turbośmigłowe ATR'y, a struktura floty zostanie ujednolicona do airbusów A321, bombardierów CRJ i embraerów.

Kolejną zmianą będzie zmiana kodu IATA linii HOP! z A5 na AF, czyli kod Air France.Reklama


Booking.com
gość_821bc - Profil
gość_821bc
  

W tym temacie przeczytaszPasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie