×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


3 mln pasażerów Ryanaira w Bydgoszczy


3 października br. na lotnisku w Bydgoszczy odprawiono 3 milionowego pasażera Ryanaira. Tylko w tym roku przewoźnik na trasach oferowanych z i do portu im. Paderewskiego przewiezie ok. 300 tys. osób.


Obecnie irlandzki low-cost ma w swojej ofercie loty z Bydgoszczy do Londynu (lotniska Stansted i Luton), Birmingham, Dublina i Düsseldorfu-Weeze. 28 października br. zostaną zainaugurowane rejsy do Kijowa-Boryspolu, a 2 kwietnia 2019 r. - do Glasgow-Prestwick. 

- Coraz silniejsza pozycja Ryanair w naszym Porcie, ogłaszane nowe kierunki, jak i programy pro-pasażerskie to dla nas dowód na zaufanie przewoźnika do lotniska, jak i na dostrzeganie rosnącego potencjału Regionu Kujawsko-Pomorskiego. Siatka połączeń wzbogaci się już za kilka tygodni o kierunek ukraiński, w letnim rozkładzie na lato 2019 pojawił się oczekiwany przez naszych pasażerów Glasgow-Prestwick. Mam więc nadzieję, że wydarzenia z okazji odprawionych pasażerów będziemy organizować jak najczęściej - skomentował Tomasz Moraczewski, prezes zarządu Portu Lotniczego Bydgoszcz SA.


- Rozwój regionalnego portu lotniczego, uruchamianie nowych połączeń i wzmocnienie obecności przewoźników jest dla kujawsko-pomorskiego istotne zarówno pod względem zwiększenia dostępności komunikacyjnej do regionu, tworzenia miejsc pracy, pojawiania się nowych inwestycji i partnerów zagranicznych, czy też wzrostu ruchu turystycznego w naszym województwie. Wierzę, że nasze rozmowy z linią lotniczą Ryanair, pozwolą na dalszy rozwój siły tego przewoźnika w Porcie Lotniczym Bydgoszcz - skomentował Zbigniew Ostrowski, wicemarszałek województwa kujawsko-pomorskiego.

Trzymilionowa pasażerka Ryanaira w Bydgoszczy otrzymała 2-osobowy voucher na przelot w obie strony na trasie do Londynu-Luton. Z kolei wszyscy podróżni jubileuszowego rejsu zostali poczęstowani okolicznościowym tortem.

fot. Port Lotniczy Bydgoszcz  

gość_6cbeb - Profil
gość_6cbeb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie