×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Aer Lingus zaprezentuje w styczniu nowe malowanie


Aer Lingus poinformował, że w styczniu 2019 r. zaprezentuje efekty swojego rebrandingu. Zmianom ma ulec malowanie samolotów, jak również stroje załóg.


Poprawa identyfikacji wizualnej jest elementem prowadzonej strategii rozwoju firmy, która zakłada uczynienie z Irlandczyków wiodącego przewoźnika sieciowego w rejonie północnego Atlantyku. 

W ramach tej koncepcji, przewoźnik m.in. wprowadził na pokłady swoich airbusów A330 Wi-Fi, zaoferował nową klasę biznes, a także zaprezentował odświeżoną stronę internetową wraz z aplikacją mobilną.


Teraz Aer Lingus wyczekuje zaplanowanych na kwiecień przyszłego roku dostaw airbusów A321neoLR, dzięki którym linia zaproponuje pasażerom kolejne nowości, o których wspominał dwa miesiące temu w jednym z wywiadów Stephen Kavanagh, dyrektor generalny Aer Lingus:

- Nowe A321neoLR, które będą dostarczane od 2019 r., uczynią z wielu portów lotniczych w USA atrakcyjne kierunki. Aby jednak lepiej zdać sobie sprawę, jaką szansę dają te nowoczesne, paliwooszczędne samoloty, prowadzimy badania, mające na celu znalezienie odpowiedzi na pytanie, które z północnoamerykańskich lotnisk pozwoli lokalnym społecznościom wykorzystać naszą ofertę do rozwoju swojego biznesu. Takie satysfakcjonujące efekty udało się osiągnąć w Hartford - mówił Kavanagh.

Przewoźnik deklaruje, że to właśnie odbiór ekonomicznych wąskokadłubowych maszyn jest idealnym momentem na zaprezentowanie nowego malowania i wprowadzenia zmian w pozostałych elementach wizerunku swojej marki.

fot. Piotr Bożykgość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie