Aer Lingus zaprezentuje w styczniu nowe malowanie

Bartłomiej Morga - Profil Bartłomiej Morga
28 września 2018 12:02
1 komentarz
Aer Lingus poinformował, że w styczniu 2019 r. zaprezentuje efekty swojego rebrandingu. Zmianom ma ulec malowanie samolotów, jak również stroje załóg.
Reklama

Poprawa identyfikacji wizualnej jest elementem prowadzonej strategii rozwoju firmy, która zakłada uczynienie z Irlandczyków wiodącego przewoźnika sieciowego w rejonie północnego Atlantyku.

W ramach tej koncepcji, przewoźnik m.in. wprowadził na pokłady swoich airbusów A330 Wi-Fi, zaoferował nową klasę biznes, a także zaprezentował odświeżoną stronę internetową wraz z aplikacją mobilną.


Teraz Aer Lingus wyczekuje zaplanowanych na kwiecień przyszłego roku dostaw airbusów A321neoLR, dzięki którym linia zaproponuje pasażerom kolejne nowości, o których wspominał dwa miesiące temu w jednym z wywiadów Stephen Kavanagh, dyrektor generalny Aer Lingus:

- Nowe A321neoLR, które będą dostarczane od 2019 r., uczynią z wielu portów lotniczych w USA atrakcyjne kierunki. Aby jednak lepiej zdać sobie sprawę, jaką szansę dają te nowoczesne, paliwooszczędne samoloty, prowadzimy badania, mające na celu znalezienie odpowiedzi na pytanie, które z północnoamerykańskich lotnisk pozwoli lokalnym społecznościom wykorzystać naszą ofertę do rozwoju swojego biznesu. Takie satysfakcjonujące efekty udało się osiągnąć w Hartford - mówił Kavanagh.

Przewoźnik deklaruje, że to właśnie odbiór ekonomicznych wąskokadłubowych maszyn jest idealnym momentem na zaprezentowanie nowego malowania i wprowadzenia zmian w pozostałych elementach wizerunku swojej marki.

fot. Piotr Bożyk
Reklama

Ostatnie komentarze

arahja 2018-09-28 18:30   
arahja - Profil arahja
Pewnie kolejne malowanie w stylu euro white
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama