×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Joon: Kolejne nowe połączenia z Paryża


Joon, spółka zależna Air France, obsłuży w przyszłorocznym sezonie letnim sześć nowych połączeń - czytamy w komunikacie prasowym opublikowanym na stronie francuskiego przewoźnika narodowego.


Założona w grudniu ub. roku spółka poleci do Madrytu, Sztokholmu, Pragi, Manchesteru - oraz jak już informowaliśmy wcześniej - do Saint Martin oraz Quito.

Połączenia do Wielkiej Brytanii i Czech będą obsługiwane trzy razy w tygodniu, natomiast połączenia do Szwecji i Hiszpanii odpowiednio cztery i sześć razy w tygodniu. W komunikacie nie poinformowano natomiast, kiedy dokładnie linia pojawi się na tych trasach.

Ceny biletów w przypadku lotów do brytyjskiego ośrodka włókienniczego zaczynają się od 39 euro. Nieco droższe (49 euro) są loty do hiszpańskiej, czeskiej oraz szwedzkiej (59 euro) stolicy.


Wraz z ogłoszonymi wczoraj nowościami, siatka połączeń Joon urosła do 21 kierunków docelowych, które zostaną zaoferowane pasażerom na lato 2019.gość_610cc - Profil
gość_610cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie