LOT wygrał przetarg reklamowy warty 5 milionów złotych

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
26 września 2018 09:13
23 komentarzy
Polskie Linie Lotnicze LOT wygrały przetarg warty blisko 5 milionów złotych na promocję terenów inwestycyjnych województwa kujawsko-pomorskiego, w tym Bydgoszczy oraz gminy Toruń.
Reklama

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie koncepcji działań promocyjnych i realizacja w oparciu o nią kampanii promującej tereny inwestycyjne w województwie kujawsko-pomorskim, które znajdują się w ofercie Centrum Obsługi Inwestorów przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego, miasta Bydgoszczy oraz gminy miasta Toruń.

Kampania będzie realizowana za pomocą:

  • elektronicznych form komunikacji marketingowej do dedykowanych grup pasażerów linii lotniczej, z zasięgiem co najmniej 1 milion odbiorców, takich jak: strona internetowa, elektroniczne dokumenty podróży;
  • dystrybucji korespondencji elektronicznej w postaci, np. newslettera do dedykowanej grupy odbiorców, to jest członków programu lojalnościowego linii lotniczej o profilu biznesowym;
  • emisji filmu promocyjnego z wykorzystaniem pokładowego systemu rozrywki (IFE) na wybranych rejsach lotniczych;
  • publikacji reklamy całostronicowej oraz artykułu sponsorowanego w co najmniej trzech wydaniach magazynu pokładowego linii lotniczej lub innego wydawnictwa linii lotniczej z zasięgiem co najmniej 450 tys. czytelników miesięcznie.
Wartość zamówienia opiewa na ponad 4,87 mln złotych.


LOT lata z Bydgoszczy tylko na Ukrainę. Dwa razy w tygodniu obsługuje loty do Lwowa i na kijowskie lotnisko Żuliany.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_a5d56 2018-09-28 16:18   
gość_a5d56 - Profil gość_a5d56
Wg danych z przetargu chodzi o okres od 1-10-2018 do 30-06-2020. Cały czas mam nadzieję, że chodzi o połączenia BZG-WAW. Jeśli to za Ukrainę, to bardzo drogo za nocne połączenia do Lwowa i za Kijów, do którego od 11/2018 latać będzie też Ryanair oferując lepsze godziny i dużo tańsze bilety.
gość_97956 2018-09-27 20:49   
gość_97956 - Profil gość_97956
gość_063ac
Chodzi o to aby kupić jeden bilet z Bydgoszczy np. do Paryża z wylotem przez WAW a wrócić przez Frankfurt. W ten sposób linie wymieniają się pasażerami, którzy mogą wybrać optymalne przesiadki za dogodną cenę. Bilety kupione osobno będą droższe a pasażer będzie miał mniej praw.
jjemiolo 2018-09-27 15:53   
jjemiolo - Profil jjemiolo
do websterr: Zgadza sie, poki co nie ma jeszcze portu. Nie mowimy o lotach juz teraz. Mysle, ze BZG powinna byc do WAW juz, nastepnie LCJ z jakas trasa, zas Bialystok powinien byc nastepny w kolejce. Teoretycznie mozna pas wydluzyc i zbudowac "szope" w rok, ale nie musi to byc tak szybko. Na krotki pas mozna znalezc jakis odpowiedni sprzet (np, wynajac kogos do latania), albo latac Q400 nie z pelnym ladunkiem paliwa bo trasa krotka. Faktem jest ze przydalby sie dluzszy pas o jakies 300-400 m by odpowiadac potrzebom zarowno GA jak i rozkladowki. Lotnisko w Bialystoku, zwlaszcza w obecnej lokalizacji, ma moim zdaniem wiekszy sens niz lotnisko w Radomiu, albo nawet obecne lotnisko SZY ktore nie jest korzystnie usytuowane wzgledem Olsztyna jak tez glownych centrow turystycznych Mazur.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama