×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Shanghai Airlines odebrały pierwszego B787-9


Shanghai Airlines odebrały w piątek (21 września) pierwszego z dziesięciu zamówionych boeingów 787-9.


Chińskie linie planują początkowo wykorzystywać samoloty na popularnych trasach krajowych, takich jak trasa z Szanghaju do Chengdu czy Pekinu, a także na trasach regionalnych z Szanghaju do Japonii i Korei Południowej. Z czasem, wraz z odbiorami kolejnych maszyn, przewoźnik chce wykorzystać atuty techniczne tego modelu i uruchomić nowe trasy międzynarodowe.

Jesteśmy podekscytowani rozszerzeniem naszej wieloletniej współpracy z Shanghai Airlines i China Eastern Group. Niezrównane osiągi, ekonomia działania i wygoda boeingów 787 sprawiają, że jest to doskonały samolot dla Shanghai Airlines, który pozwala na rozbudowę i wzmocnienie siatki połączeń -powiedział Ihssane Mounir, starszy wiceprezes ds. sprzedaży handlowej i marketingu Boeinga.

Wraz z odbiorem pierwszego z B787, flota przewoźnika urosła do 100 maszyn. Z tej okazji na kadłubie dreamlinera umieszczono też specjalne logo, podkreślające to wydarzenie.


Należący do China Eastern Group przewoźnik realizuje głównie loty wewnątrz Chińskiej Republiki Ludowej oraz do pozostałych krajów Azji Wschodniej i Azji Południowo-Wschodniej. Hubami dla linii są dwa porty Szanghaju - Pudong i Hongqiao.

fot. Boeinggość_94424 - Profil
gość_94424
  

W tym temacie przeczytasz


Brak wiadomości

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie