×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


PPL szuka agencji PR dla lotniska w Radomiu


Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze" ogłosiło w środę (19.09) przetarg na obsługę PR na rzecz komplementarnego lotniska dla Warszawy i Mazowsza. Mowa oczywiście o lotnisku w Radomiu.


PPL poszukuje agencji do obsługi kwestii związanych z public relations i public affairs dla lotniska w Radomiu przez kolejny rok. Do zadań wybranej agencji będzie należało koordynowanie kampanii reklamowych i wizerunkowych, utrzymywanie relacji z mediami. Termin składania ofert jest dość krótki i upływa 28 września.

PPL zabiera się do poprawy wizerunku portu lotniczego w Radomiu, który na przestrzeni ostatnich lat kulał z uwagi na mizerny ruch pasażerski, spore publiczne nakłady finansowe, które przeznaczono na jego powstanie i późniejsze funkcjonowanie, a ostatnio pomysłu aby uczynić z niego lotnisko komplementarne dla stolicy i regionu. 


Radomskie lotnisko niebawem ma trafić w ręce PPL po tym jak tydzień temu sąd ogłosił jego upadłość. To dopiero początek procedury przejmowania lotniska cywilnego przez PPL i początek inwestycji, które mają doprowadzić do budowy dużego lotniska. 

Lotnisko w Radomiu ma, zgodnie z przewidywaniami PPL-u, przejąć od Lotniska Chopina obsługę od 6 do 15 mln. pasażerów rocznie do 2028 roku. Wszystko za sprawą planowanego zamknięcia Okęcia (lub zmiany jego głównej funkcji) na rzecz otwarcia Centralnego Portu Komunikacyjnego.gość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie