Konkurs: Dokąd chciałbyś polecieć z Emirates? Wyniki

Redakcja  - Profil Redakcja
29 września 2018 22:40
18 komentarzy
Zadanie było banalne: należało wybrać gdzie i uzasadnić dlaczego chciałbyś tam polecieć z Emirates? Dla autorów najciekawszych zgłoszeń Emirates przygotował gadżety z logo przewoźnika.
Reklama

Emirates obsługują loty w ponad 160 kierunkach w 86 krajach. Gdzie chciałbyś się wybrać w podróż z Emirates?

Co trzeba było zrobić:
  1. Spojrzeć na mapę kierunków, do których lata Emirates
  2. Wybrać z niej 2 miejsca do których poleciałbyś z Emirates
  3. Napisać co chciałbyś zobaczyć i dlaczego?

Konkurs trwał od 24 do 27 września br.

Wśród nadesłanych odpowiedzi jury konkursowe wybrało 5 najciekawszych, które zostały nagrodzone gadżetami Emirates.

Nagrodzeni zostali:
  1. Słuchawki bezprzewodowe Emirates (Bluetooth) - Alicja Grzechólska
  2. Poduszka podróżna Emirates - Tomasz Lipiec
  3. Portfel Emirates - Ewelina Rafalec
oraz dwie nagrody pocieszenia w postaci bidonów Emirates - Michał Krzemowski i Tomasz Zimiński

Nagrodzonym gratulujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów z Pasazer.com

Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz.U. z 1997 Nr 133 poz. 883) przez linie Emirates i portal pasazer.com w celu przeprowadzenia niniejszego konkursu. Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się również na publikację swojego imienia i nazwiska w publikacjach portalu pasazer.com.


Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
masaj 2018-09-30 15:38   
masaj - Profil masaj
A gdzie wyniki?
gość_675e3 2018-09-30 15:06   
gość_675e3 - Profil gość_675e3
Na liście moich podróżniczych marzeń widnieje oczywiście dziki Phuket i magiczny Dubai. Chciałabym porównać te dwa zupełnie odmienne światy i szczerze uświadomić sobie jaki świat jest różnorodny i piękny. Jednego dnia móc zanurzyć się w błękicie oceanu i popijać świeżą wodę kokosową, zaś innego dnia poczuć się jak gwiazda w blasku Dubaiskiej nowoczesności. Część mnie uwielbia błogi spokój, druga i zdecydowanie bardziej szalona część szepcze, że chciałaby zapiąć linę, stanąć na krawędzi Burj Khalifa i frunąć... Frunąć i przez te kilka niezapomnianych sekund uświadomić sobie, jakim niezwykłym darem jest życie i w jak piękny sposób możemy je wykorzystać. Bo czasami trzeba zaryzykować wszystko co mamy dla tego jednego, jedynego marzenia które mamy od dziecka :)
gość_6cda1 2018-09-30 12:09   
gość_6cda1 - Profil gość_6cda1
Odnośnie poniższych postów. Buenos Aires polecam, bardzo europejskie, przypomina mi trochę Paryż. Dużo bardziej europejskie niż miasta brazylijskie. Sydney też polecam, chociaż sama opera na wyciągnięcie ręki już nie robi takiego wrażenia. Powierzchnia tych białych żagli to małe białe płytki glazury jak z toalety z PRLu. Polecałbym też zerknąć na wybrzeże od południowo-wschodniej strony Sydney (od Bondi beach aż do Coogee beach). W Santiago nie byłem ale koledzy zapraszali, więc może kiedyś. Nowa Zelandia - właśnie szukam dobrej oferty. Niestety, by znaleźć tam 3 bilety za mile w biznesie to nie lada wyzwanie. Dubai jest na liście awaryjnej. Paryża nawet nie ma co komentować - dla nas europejczyków mających to miasto tak blisko to aż trudno mi to sobie wyobrazić, by go nie zobaczyć.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama