×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Brussels Airlines rozwinie się w Afryce, ale zrezygnuje z Bombaju


Od stycznia 2019 r. Brussels Airlines zwiększą obecność w Afryce. Stanie się to jednak kosztem połączenia do Bombaju, które zostanie zlikwidowane z przyczyn niezadowalających wyników ekonomicznych trasy.


Od 7 stycznia 2019 belgijski przewoźnik będzie oferował loty do stolicy Gambii - Bandżulu codziennie, a nie jak obecnie - 4 razy w tygodniu. Dodatkowe rotacje będą bezpośrednie, bez międzylądowania w Dakarze. Obsłużą je airbusy A330-200. Układ godzinowy będzie następujący (czasy lokalne):
  • SN223 Bruksela-Zaventem 12:05 – 17:35 Bandżul (-2-4--7);
  • SN224 Bandżul 23:25 – 6:35+1 Bruksela-Zaventem (-2-4--7).
Obsługa pozostałych rotacji (SN203/204) będzie utrzymana w poniedziałki, środy, piątki i soboty. Operacje nadal odbędą się z postojem w Dakarze. Do stolicy Senegalu będzie można się dostać także w pozostałe dni tygodnia. 


Zwiększenie obecności w Afryce odbędzie się jednak kosztem zamknięcia rejsów do Bombaju w Indiach. Połączenie to nie spełniło oczekiwanych wymagań ekonomicznych i jest dostępne tylko do 6 stycznia 2019 r. Podróżni, którzy będą chcieli dostać się tam z Brukseli otrzymają możliwość podróży przez jeden z hubów Lufthansa Group: w Monachium lub Frankfurcie (Lufthansą) lub Zurychu (SWISS).

fot. Dominik Sipinskigość_39388 - Profil
gość_39388
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie