×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Delta pokazała pierwszego A220


Pierwszy z 75 zamówionych przez Delta Air Lines airbusów A220-100  opuścił malarnię w Mirabel w Kanadzie.Wąskokadłubowa maszyna, która zostanie zarejestrowana jako N101DU, w zakładzie spędziła dziewięć dni. Do jej pomalowania zużyto 200 rolek taśmy maskującej i ok. 625 litrów farby.

Nie ma nic dziwnego w tym, że lata planowania łączą się w kształt świeżo pomalowanego samolotu -powiedział Larry Cato, kierownik programu w zespole ds. zarządzania flotą. - To kamień milowy dla przyszłości naszej floty - dodał.


To niesamowite uczucie spełnienia, wiedzieć, że właśnie pomalowaliśmy pierwszego A220 w Ameryce Północnej - powiedziała Julie Léveillé, dyrektor zakładu airbusa w Mirabel. - Pracuję w malarni od 15 lat. To wymagająca, pełna wyzwań praca, ale zobaczenie gotowego produktu udowadnia, że warto było włożyć tyle sił.

Airbusy A220-100 powinny zostać oficjalnie odebrane przez Deltę na jesieni br. Maszyny będą posiadać dwuklasową konfigurację i na pokład zabiorą do 109 pasażerów.

fot. Delta Air Linesgość_32dc7 - Profil
gość_32dc7
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie