×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT AMS podejmuje współpracę z Air Austral


Na początku września LOT Aircraft Maintenance Services (LOTAMS) rozpoczęła współpracę z francuską linią lotniczą – Air Austral. Spółka zajmie się obsługą techniczną boeinga 787.


LOT AMS w ramach przeglądu dla francuskiego klienta wykona demontaże i montaże silników Rolls-Royce, jak również, w czasie naprawy wykonywanej przez producenta, przeprowadzi konserwację samolotu. 

Otrzymane zlecenie to pierwszy taki przypadek w historii polskiej firmy, bowiem dotychczas nie przeprowadzano obsługi technicznej na boeingach 787 zagranicznych przewoźników. 

Znajdująca się w Warszawie baza techniczna cieszy się jednak sporym doświadczeniem w zakresie serwisu technicznego dreamlinerów, może pochwalić się też pierwszym w Europie przeglądem na poziomie C1 dokonanym na tym modelu. 

Jak czytamy w komunikacie prasowym - baza techniczna posiada certyfikację PART-145 uprawniającą do obsługi najnowszych boeingów od 23 września 2015 roku. 9 marca bieżącego roku LOT AMS poszerzył zakres swojej obsługi liniowej, rozpoczynając obsługę Boeinga 787-8 oraz jego wydłużonej wersji - 787-9.

fot. LOT AMS
gość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie