×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Airbus: Zmiana na stanowisku dyrektora ds. handlowych


Christian Scherer objął, ze skutkiem natychmiastowym, stanowisko dyrektora ds. handlowych Airbusa. Scherer zajął miejsce Erica Schulza, który zrezygnował z pełnionej funkcji z powodów osobistych.

- W Christianie Schererze widzimy jednego z naszych najbardziej zorientowanych na klienta liderów w dziale handlowym Airbusa. W trakcie jego różnych zadań i prac, bardzo ceniłem jego strategiczne wizjonerstwo i ogromne doświadczenie komercyjne - powiedział Tom Enders, dyrektor generalny Airbusa.

Christian Scherer urodził się 56 lat temu w niemieckim Duisburgu. Posiada dyplom MBA Uniwersytetu w Ottawie, ukończył także Paris Business School (ESCP). Karierę w Airbusie rozpoczął w 1984 roku. Był m.in szefem ds.  kontraktów, zastępcą szefa sprzedaży, a także szefem strategii i programów przyszłości. W październiku 2016 roku został dyrektorem generalnym ATR, konsorcjum produkującego m.in samoloty ATR-42 i ATR-72.

- Żałujemy decyzji Erica Schulza. Życzymy mu wszystkiego najlepszego - dodał Enders.

Fot. Airbus
gość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie