×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Rekordowy sierpień w Bydgoszczy


Z bydgoskiego lotniska skorzystało w sierpniu br. ponad 47,9 tys. pasażerów. To o 43,5 proc. więcej niż w tym samym okresie 2017 r. Był to jednocześnie najlepszy miesiąc w historii lotniska i dziesiąty z kolei, kiedy wykazano tak wysokie wzrosty.Liczba pasażerów według miesięcy
Odnotowujemy wzrost frekwencji zarówno na codziennych lotach Lufthansy do Frankfurtu czy Ryanair na Wyspy Brytyjskie. Dużym zainteresowaniem cieszy się oferta lotów wakacyjnych, które odbywać się będą do końca września, ale warto wspomnieć, że w sprzedaży pojawiły się już pierwsze pakiety na lato 2019 – komentuje Tomasz Moraczewski, prezes zarządu Portu Lotniczego Bydgoszcz.


Jak informuje lotnisko dobrze przyjęto także nowe połączenie PLL LOT do Kijowa-Żulian. To drugie połączenie tego przewoźnika z Bydgoszczy na Ukrainę, po uruchomionych rok temu lotach do Lwowa.

W sierpniu port obsłużył także 1023 operacje lotnicze. To o 12,4 proc. więcej niż w tożsamym czasie 2017 r.gość_9fc95 - Profil
gość_9fc95
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie