Emirates i Jetstar Pacific zawarły nowe porozumienie

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
04 września 2018 11:52
Linie Emirates i Jetstar Pacific zawarły nowe porozumienie code-share, rozszerzając dotychczasową współpracę między przewoźnikiem z Dubaju i grupą Jetstar.
Reklama

Nowa umowa z liniami zlokalizowanymi w Ho Chi Minh pozwoli pasażerom Emirates korzystać z wyboru dogodnych połączeń krajowych na terytorium Wietnamu oraz lotów z Wietnamu do Singapuru, Tajlandii i Australii.

Nowe połączenia dostępne w ramach porozumienia realizowane są do 14 wietnamskich miast z Ho Chi Minh i sześciu miejscowości z Hanoi. Ponadto linie Emirates realizują loty code-share oznaczone kodem BL z portu macierzystego Jetstar Pacific w Ho Chi Minh do Singapuru i Bangkoku – oba miasta służą jako porty przesiadkowe, z których pasażerowie Emirates kontynuują podróż do Brisbane, Melbourne czy Sydney.


Nowe porozumienie code-share obejmuje następujące wietnamskie miasta: Buôn Ma Thuột, Phú Quốc, Đà Lạt, Quy Nhơn, Chu Lai, Huế, Pleiku, Nha Trang, Vinh, Tuy Hòa, Đồng Hới, Thanh Hóa, Hajfong i Đà Nẵng, a także Ho Chi Minh i Hanoi. W ramach umowy numer lotu Emirates znajdzie się na biletach Jetstar Pacific do powyższych miejscowości.

Współpraca przewoźników ułatwi klientom zakup biletów na loty przesiadkowe dzięki wspólnej rezerwacji miejsc oraz uprości procedurę sprzedaży biletów, odprawy, wejścia na pokład i kontroli bagażu w trakcie podróży. Pasażerowie rezerwujący loty z 16 kierunków w Wietnamie, jak również Hongkongu, Osaki, Tajpej, Singapuru, Kantonu i Bangkoku, będą mogli przesiąść się w Ho Chi Minh lub Hanoi i wyruszyć w dalszą podróż do jednego z wielu miast w globalnej siatce połączeń Emirates. Oprócz tego pasażerowie Emirates pragnący zwiedzić Wietnam mogą skorzystać z elastycznej rezerwacji biletów typu open-jaw, wykupując bilet do Ho Chi Minh i powrotny z Hanoi lub na odwrót.


Obecnie linie Emirates realizują loty code-share do 23 sektorów wspólnie z liniami Jetstar (JQ) i 12 sektorów z liniami Jetstar Asia (3K). Podobnie jak na wszystkich trasach obsługiwanych przez Emirates, pasażerom podróżującym na trasach oznaczonych BL – obecnie obsługiwanych przez flotę 18 Airbusów A320 – przysługują bardzo wysokie limity bagażu oraz poczęstunek i posiłki podczas lotu. Podróżni mogą liczyć także na pierwszeństwo wyboru miejsc – pierwsze dziesięć rzędów foteli w samolotach Jetstar Pacific jest zarezerwowanych dla klientów korzystających z połączenia code-share.

Oprócz bezpośrednich lotów Dubaj-Hanoi i Dubaj-Ho Chi Minh, pasażerowie udający się do Wietnamu będą mogli skorzystać z połączeń z jedną przesiadką do głównych kierunków Wietnamu takich jak Đà Nẵng, Nha Trang czy Phú Quốc. Klienci doświadczą jeszcze większej wygody podróży, ponieważ linie Emirates i Jetstar Pacific współpracują przy synchronizacji swoich rozkładów i skracaniu czasu przesiadki, uzupełniając codzienne połączenia Emirates z Dubaju do dwóch miast w Wietnamie – Hanoi i Ho Chi Minh.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama