airBaltic z wysokim współczynnikiem regularności lotów

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
05 września 2018 09:40
Od początku stycznia do końca sierpnia tero roku, linie lotnicze airBaltic osiągnęły współczynnik regularności operacji na poziomie 99,8 proc. Oznacza to, że w tym okresie przewoźnik odwołał jedynie 0,2 proc. lotów.
Reklama

Nieliczne odwołania spowodowane były takimi powodami jak warunki pogodowe lub strajki w Europie, informuje łotewski przewoźnik w komunikacie prasowym.

- Podczas gdy podążamy naszą ścieżką zrównoważonego wzrostu, uważamy za konieczność utrzymanie wysokiego poziomu usług oraz punktualności, czyli czynników które wyróżniają airBaltic i są doceniane przez naszych pasażerów. Współczynnik regularności operacji, który osiągnęliśmy w tym roku jest wyższy od założonego przez nas wewnętrznego celu, wynoszącego 99 proc. W sierpniu na przykład, linie lotnicze airBaltic odwołały jedynie pojedynczy lot - powiedział Martin Gauss, prezes airBaltic.


airBaltic, który nosi tytuł najbardziej punktualnego przewoźnika świata, przyznany w latach 2014, 2015, 2016 oraz 2017, w ciągu pierwszych ośmiu miesięcy tego roku osiągnął współczynnik punktualności na poziomie 86,2 proc. Oznacza to, że spośród 100 lotów, średnio 86 startowało o czasie lub z opóźnieniem nie przekraczającym 15 min.

Przewoźnik obsługuje ponad 70 tras z Rygi, Tallinna oraz Wilna.

fot. airBaltic
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama