×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


airBaltic z wysokim współczynnikiem regularności lotów


Od początku stycznia do końca sierpnia tero roku, linie lotnicze airBaltic osiągnęły współczynnik regularności operacji na poziomie 99,8 proc. Oznacza to, że w tym okresie przewoźnik odwołał jedynie 0,2 proc. lotów.


Nieliczne odwołania spowodowane były takimi powodami jak warunki pogodowe lub strajki w Europie, informuje łotewski przewoźnik w komunikacie prasowym. 

- Podczas gdy podążamy naszą ścieżką zrównoważonego wzrostu, uważamy za konieczność utrzymanie wysokiego poziomu usług oraz punktualności, czyli czynników które wyróżniają airBaltic i są doceniane przez naszych pasażerów. Współczynnik regularności operacji, który osiągnęliśmy w tym roku jest wyższy od założonego przez nas wewnętrznego celu, wynoszącego 99 proc. W sierpniu na przykład, linie lotnicze airBaltic odwołały jedynie pojedynczy lot - powiedział Martin Gauss, prezes airBaltic. 


airBaltic, który nosi tytuł najbardziej punktualnego przewoźnika świata, przyznany w latach 2014, 2015, 2016 oraz 2017, w ciągu pierwszych ośmiu miesięcy tego roku osiągnął współczynnik punktualności na poziomie 86,2 proc. Oznacza to, że spośród 100 lotów, średnio 86 startowało o czasie lub z opóźnieniem nie przekraczającym 15 min. 

Przewoźnik obsługuje ponad 70 tras z Rygi, Tallinna oraz Wilna. 

fot. airBalticgość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie