×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air rezygnuje z kolejnych dwóch tras z Polski


Z początkiem sezonu zimowego z rozkładu Wizz Aira znikną dwie kolejne trasy. Nie będzie połączeń z Gdańska do Billund i z Warszawy do Bordeaux.Połączenie z Lotniska im. Lecha Wałęsy do duńskiego miasta ruszyło 19 czerwca 2015 r. W systemie rezerwacyjnym przewoźnika bilety na loty  tą trasą można kupować do 27 października br. Do 15 września br. realizowane są trzy rejsy w tygodniu (we wtorki, czwartki i soboty), potem - dwa razy (nie będzie rotacji czwartkowych).

Od 27 października br. nie będzie także realizowane połączenie z Lotniska Chopina do Bordeaux. Przewoźnik zainaugurował rejsy między ośrodkami zaledwie 25 marca br. i latał dwa razy w tygodniu: we wtorki i soboty.


Nie wiadomo póki co czy powyższe połączenia zawieszane są tylko na sezon zimowy, czy Wizz Air całkowicie z nich rezygnuje. To zresztą kolejne ograniczenia siatki węgierskiego low-costa. W lipcu informowaliśmy o poważnych cięciach w Warszawie, Katowicach i Wrocławiu. Wcześniej wiadomo było, że z końcem października rozkładu znikną także loty z Gdańska do Lizbony i Barcelony.

fot. mat. prasowygość_a1a25 - Profil
gość_a1a25
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie