×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Garuda zawiesza loty z Dżakarty do Londynu


Linie Garuda Indonesia zawieszają z końcem bieżącego sezonu letniego połączenie z Dżakarty do Londynu-Heathrow - donosi portal FlightGlobal.comObecnie indonezyjskie linie realizują połączenie między stolicami trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i soboty, samolotem typu boeing 777-300ER.

W systemie rezerwacyjnym bilety na to połączenie są dostępne jednak tylko do końca trwającego obecnie sezonu letniego.


FlightGlobal.com tłumacząc decyzję przewoźnika, powołuje się na oświadczenie londyńskiego biura sprzedaży, według którego zawieszenie lotów wynika z konieczności optymalizacji oferty w nadchodzącym sezonie zimowym. W ramach tej operacji maszyna przydzielona wcześniej do rotacji GA 086/087, przejmie obsługę lotów na trasie Dżakarta - Tokio-Haneda oraz Dżakarta - Bali.

Jednocześnie przedstawiciele Garudy nie poinformowali, czy rejsy powrócą w przyszłorocznym sezonie letnim.

Wprowadzane zmiany oznaczają, że między Londynem a stolicą Indonezji wraz z wejściem w życie nowego rozkładu nie będzie bezpośrednich lotów, a jedynym europejskim miastem, do którego operować będzie Garuda, pozostanie Amsterdam.

fot. Tomasz Śniedziewskigość_6ef1b - Profil
gość_6ef1b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie