×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Gerry Laderman dyrektorem finansowym United


United Airlines ogłosiły w środę (22.08), że nowym dyrektorem finansowym linii zostanie Gerry Laderman.Laderman od maja br. pełnił obowiązki dyrektora finansowego United, a wcześniej zajmował m.in. stanowisko starszego wiceprezesa ds. finansów i zamówień publicznych. Z przewoźnikiem związany jest od 30 lat.

Obejmując stanowisko CFO w United, Laderman będzie odpowiedzialny za opracowanie ogólnej strategii finansowej linii, w tym za zarządzanie kosztami czy alokację kapitału. 

Gerry był integralnym członkiem naszego zespołu kierowniczego przez cały okres mojej kadencji w Stanach Zjednoczonych. Zajmując się sprawami finansowymi, skupił się na egzekwowaniu dyscypliny kosztowej i opracowaniu wydajnego i elastycznego planu flotowego, a jednocześnie współpracował z zespołem wykonawczym przy wdrażaniu naszej strategii rozwoju - powiedział Oscar Munoz, dyrektor generalny United.


United Airlines są czwartą co do wielkości linią lotniczą na świecie pod względem liczby przewożonych pasażerów. W ubiegłym roku z usług przewoźnika skorzystało 148 milionów podróżnych.gość_8daef - Profil
gość_8daef
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie