×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Prestiżowa nagroda dla Premium Food Gate Gdańsk


Strefa wolnocłowa gdańskiego lotniska uznawana jest za jedną z najlepszych tego typu przestrzeni, wśród wszystkich polskich lotnisk.Podczas tegorocznej konferencji Airport Food and Beverage (FAB) Awards w Helsinkach, jeden z konceptów strefy - Premium Food Gate Gdańsk, otrzymał od jury wysokie wyróżnienie “highly commended”.

Jesteśmy bardzo dumni z naszej strefy wolnocłowej, zarządzanej przez firmę Lagardere Travel Retail Polska. Osiągnięcie prestiżowego wyróżnienia przez punkt, który łączy sklep sprzedający m.in. regionalne produkty, z restauracją, w której oferowane są dania z owych produktów, jest wspaniałą wizytówką pomorza. Możliwość skosztowania dań regionalnych, a następnie zakupu składników potrzebnych do ich skomponowania i zabranie tych smaków ze sobą do domu, spotyka się z wielkim entuzjazmem odwiedzających nas turystów. Teraz zostało to również wyróżnione, przez międzynarodowe jury oceniające tysiące punktów gastronomicznych na lotniskach całego świata – powiedział Tomasz Kloskowski, prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.


FAB Awards jest najważniejszym wydarzeniem w kategorii Food Service w segmencie Travel Retail, tym bardziej czujemy się zaszczyceni, że globalne jury konkursu doceniło pracę jaką włożyliśmy w stworzenie unikalnego połączenia delikatesów z lokalem gastronomicznym. Cieszymy się z wyróżnienia i tym bardziej nie ustajemy w staraniach o to, by PFG stanowiło najsmaczniejszy i najbardziej autentyczny punkt na mapie Portu Lotniczego w Gdańsku – powiedziała Magdalena Charczuk, dyrektor ds. marketingu Lagardere Travel Retail Polskagość_f92fe - Profil
gość_f92fe
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie