Prestiżowa nagroda dla Premium Food Gate Gdańsk

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
22 sierpnia 2018 09:10
1 komentarz
Strefa wolnocłowa gdańskiego lotniska uznawana jest za jedną z najlepszych tego typu przestrzeni, wśród wszystkich polskich lotnisk.
Reklama

Podczas tegorocznej konferencji Airport Food and Beverage (FAB) Awards w Helsinkach, jeden z konceptów strefy - Premium Food Gate Gdańsk, otrzymał od jury wysokie wyróżnienie “highly commended”.

- Jesteśmy bardzo dumni z naszej strefy wolnocłowej, zarządzanej przez firmę Lagardere Travel Retail Polska. Osiągnięcie prestiżowego wyróżnienia przez punkt, który łączy sklep sprzedający m.in. regionalne produkty, z restauracją, w której oferowane są dania z owych produktów, jest wspaniałą wizytówką pomorza. Możliwość skosztowania dań regionalnych, a następnie zakupu składników potrzebnych do ich skomponowania i zabranie tych smaków ze sobą do domu, spotyka się z wielkim entuzjazmem odwiedzających nas turystów. Teraz zostało to również wyróżnione, przez międzynarodowe jury oceniające tysiące punktów gastronomicznych na lotniskach całego świata – powiedział Tomasz Kloskowski, prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.


- FAB Awards jest najważniejszym wydarzeniem w kategorii Food Service w segmencie Travel Retail, tym bardziej czujemy się zaszczyceni, że globalne jury konkursu doceniło pracę jaką włożyliśmy w stworzenie unikalnego połączenia delikatesów z lokalem gastronomicznym. Cieszymy się z wyróżnienia i tym bardziej nie ustajemy w staraniach o to, by PFG stanowiło najsmaczniejszy i najbardziej autentyczny punkt na mapie Portu Lotniczego w Gdańsku – powiedziała Magdalena Charczuk, dyrektor ds. marketingu Lagardere Travel Retail Polska
Reklama

Ostatnie komentarze

spotter10 2018-08-22 12:56   
spotter10 - Profil spotter10
Gratulacje. Bardzo cieszą takie nagrody. Ale p. Kłoskowski - kiedy wpuścicie konkurencję do tej strefy? Bo obecnie jest tylko jeden operator, przez co ma monopol na wszystko i ceny są kosmiczne!!! UOKiK powinien się tym zająć i zobowiązać porty lotnicze aby miały umowy z min. dwoma operatorami.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama