×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air zawiesza loty z Lublina do Kijowa


Z systemu rezerwacyjnego linii Wizz Air wynika, że loty z Lublina do Kijowa-Żulian będą realizowane tylko do 24 października br. włącznie. Nie wiadomo także czy powrócą po zimowej przerwie.


Węgierski przewoźnik niskokosztowy zainaugurował połączenie między Lubelszczyzną a stolicą Ukrainy 25 sierpnia 2017 r. W obecnym rozkładzie oferowane były dwa rejsy tygodniowo w każdą stronę: w środy i niedziele. 

Przez krótki czas na kijowskie lotnisko Żuliany latały z Lublina także linie Bravo Airways. Te jednak zrezygnowały z trasy na początku sierpnia tłumacząc to problemami operacyjnymi.


Póki co, nie wiadomo co dalej z połączeniem do Kijowa. W systemie rezerwacyjnym Wizz Aira nie ma jeszcze rozkładu na przyszłoroczny sezon letni. Być może obsługą likwidowanej trasy zainteresowana byłaby inna linia. Z możliwych opcji najbardziej prawdopodobny wydaje się LOT, który obsługuje już rejsy z polskich portów regionalnych na Ukrainę. 
gość_bf650 - Profil
gość_bf650
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie