×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Rekordowy lipiec na Mazurach


Liczba pasażerów odprawionych w tym miesiącu na lotnisku Olsztyn - Mazury przekroczyła 13 tysięcy.Liczba pasażerów według miesięcy
Impulsem do osiągnięcia wyniku, było uruchomienie dwóch nowych kierunków w siatce połączeń: do Lwowa oraz Dortmundu. Oba kierunki cieszyły się dużym zainteresowaniem, w szczególności loty do/z Dortmundu, gdzie za każdym razem samolot latał z prawie maksymalną liczbą pasażerów. Dzięki temu połączeniu, odnotowano znaczny wzrost turystów niemieckich, odwiedzających Warmię i Mazury. 

Pozostałe loty z Portu Lotniczego Olsztyn Mazury, czyli rejsy do Londynu Stansted oraz Luton cieszyły się niesłabnącym powodzeniem. 

Bardzo nas cieszy kolejny rekordowy miesiąc jeśli chodzi o liczbę odprawionych pasażerów – mówi Tomasz Kądziołka, prezes Portu Lotniczego Olsztyn Mazury. - Aczkolwiek pracujemy nad tym, żeby w przyszłym roku rozszerzyć siatkę połączeń z naszego lotniska zarówno w segmencie połączeń regularnych jak i czarterowych, kontynuując tym samym naszą dobrą passę. Przypomnijmy, że w zeszłym roku z usług lotniska skorzystało ponad 100 tysięcy pasażerów. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku ten wynik zostanie poprawiony.gość_610cc - Profil
gość_610cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie