United: Nowe połączenie z Waszyngtonu do Tel Awiwu

Bartłomiej Morga - Profil Bartłomiej Morga
6 sierpnia 2018 09:30
United Airlines ogłosiły uruchomienie nowego połączenia z Waszyngtonu do Tel Awiwu. Loty ruszą 22 maja 2019 roku i będą realizowane codziennie.
Reklama
Do tej pory United wykonywał loty na lotnisko im. Ben Guriona z dwóch lotnisk: z Newarku (dwa razy dziennie) oraz z San Francisco (raz dziennie). Dzięki lotom do Waszyngtonu, największe miasto Izraela zyska kolejne bezpośrednie połączenie ze Stanami Zjednoczonymi.

- Rozpoczynając obchody 20-lecia działalności operacyjnej w Izraelu, chcemy podziękować naszym klientom i pracownikom, którzy pomogli uczynić United najlepszą amerykańską linią lotniczą obsługującą ten kraj - powiedział Patrick Quayle, wiceprezes ds. siatki połączeń międzynarodowych w United. - Dziękujemy rządowi Izraela za jego stałe wsparcie i partnerstwo. Cieszymy się, że będziemy mogli zaoferować najlepszą jakość klientom podróżującym między stolicą USA i jednym z najbardziej prężnych ośrodków naukowych na świecie.


Nowe połączenie między Waszyngtonem a Tel Awiwem zapewni dogodne przesiadki na dalsze loty do blisko 70 miast w Stanach Zjednoczonych, w tym do Atlanty, Bostonu, Chicago, Cleveland, Houston, Dallas i Miami.

- Cieszymy się, że możemy świętować kolejne połączenie United Airlines do Stanów Zjednoczonych - powiedział Yariv Levin, minister turystyki Izraela. - Dzisiejsza wiadomość jest wspaniałym otwarciem świętowania 20-letniej historii lotów United Airlines do Izraela i otwiera przed tymi krajami nowe możliwości budowania silnych relacji, przy jednoczesnym rozwoju biznesu i turystyki.

Samoloty United Airlines zainaugurowały loty między USA a Izraelem w sierpniu 1999 roku na trasie z Newarku do Tel Awiwu.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy