×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Z Londynu Luton do Lizbony i Charkowa


Węgierska linia Wizz Air ogłosiła kolejne nowe trasy ze swojej bazy w podlondyńskim Luton. Od jesieni br. przewoźnik poleci do Lizbony i Charkowa.


Do stolicy Portugalii, linia poleci codziennie począwszy od 28 października. Z kolei do ukraińskiego Charkowa (drugiego największego miasta w tym państwie), węgierska linia poleci od 13 listopada trzy razy w tygodniu - we wtorki, czwartki i soboty. Bilety na nowe połączenia są już dostępne w systemie rezerwacyjnym linii.Baza Wizz-a w Luton wzbogaci się ponadto o dziewiąty samolot - Airbusa A321. 

Linia zwiększy również swoje oferowanie:


Dzięki dodaniu dwóch nowych połączeń, ogólna liczba tras oferowanych przez linie Wizz Air z Luton wzrosła do 53. Tylko w tym roku linia ogłosiła start 14 nowych tras - poza wyżej wymienionymi są to loty do: Grenoble, Verony, Eilatu (Ovdy), Tromsø, Larnaki, Tirany, Tallina, Bratysławy, Lwowa, Aten, Rejkiawiku i Bari. 

Trasa do Luton będzie już czwartym połączeniem węgierskiej linii z lotniska w Charkowie. Linia lata tam już z Katowic i Dortmundu, a od 25 listopada rozpocznie loty z Wiednia. Na tym ukraińskim lotniku obecne są też PLL LOT.gość_efd74 - Profil
gość_efd74
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie