Milion pasażerów Emirates między Polską a ZEA

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
30 lipca 2018 10:40
4 komentarze
Emirates z końcem czerwca br. osiągnęły liczbę miliona przewiezionych pasażerów pomiędzy Polską a Emiratami.
Reklama

Niecałe pół roku temu linie świętowały 5. rocznicę obecności na polskim rynku. W chwili uruchomienia lotów w lutym 2013 roku Warszawa została 129. kierunkiem w międzynarodowej siatce połączeń przewoźnika.

- Trasa do Dubaju odnosi sukcesy i ma dobre wskaźniki wypełnienia miejsc. Cieszymy się z tak dynamicznego rozwoju, ale przede wszystkim jesteśmy dumni z tego, że wyjątkowe doświadczenie i wysokiej jakości usługi, które świadczymy, spotkały się z uznaniem naszych pasażerów. Od lat nieustannie staramy się oferować naszym klientom najlepszy produkt i bogatą siatkę połączeń za pośrednictwem portu macierzystego Emirates w Dubaju – powiedział Maciej Pyrka, przedstawiciel Emirates na Polskę.


Emirates łączy ludzi w ramach siatki ponad 160 kierunków poprzez swój port macierzysty w Dubaju. W kwietniu tego roku flydubai zainaugurowały codzienne, bezpośrednie połączenie z Krakowa. Na mocy porozumienia code-share z Emirates w siatce obu linii znajduje się ponad 200 miejsc na świecie.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
bosmanlechu 2018-07-31 20:03   
bosmanlechu - Profil bosmanlechu
Kiepskie godziny połączeń mają niestety. W tanich taryfach, do BKK, SGN, CMB i nie tylko, trzeba całą noc przesiedzieć na lotnisku w oczekiwaniu na przesiadkę. Kiedyś to nie przeszkadzało ale teraz już coraz bardziej. Qatar zresztą jeszcze gorzej.
cani 2018-07-30 13:21   
cani - Profil cani
gość_e2e37 - od tego ci ludzie są, by dużo gadać, a nic nie mówić.
gość_e2e37 2018-07-30 12:46   
gość_e2e37 - Profil gość_e2e37
Szkoda, ze wiekszosc z wypowiedzi przedstawicieli linii (nie tylko tej) jest tak pusta, ze mozna by ja wkleic do absolutnie kazdego tematu.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama