×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Milion pasażerów Emirates między Polską a ZEA


Emirates z końcem czerwca br. osiągnęły liczbę miliona przewiezionych pasażerów pomiędzy Polską a Emiratami.


Niecałe pół roku temu linie świętowały 5. rocznicę obecności na polskim rynku. W chwili uruchomienia lotów w lutym 2013 roku Warszawa została 129. kierunkiem w międzynarodowej siatce połączeń przewoźnika.

- Trasa do Dubaju odnosi sukcesy i ma dobre wskaźniki wypełnienia miejsc. Cieszymy się z tak dynamicznego rozwoju, ale przede wszystkim jesteśmy dumni z tego, że wyjątkowe doświadczenie i wysokiej jakości usługi, które świadczymy, spotkały się z uznaniem naszych pasażerów. Od lat nieustannie staramy się oferować naszym klientom najlepszy produkt i bogatą siatkę połączeń za pośrednictwem portu macierzystego Emirates w Dubaju – powiedział Maciej Pyrka, przedstawiciel Emirates na Polskę. 


Emirates łączy ludzi w ramach siatki ponad 160 kierunków poprzez swój port macierzysty w Dubaju.  W kwietniu tego roku flydubai zainaugurowały codzienne, bezpośrednie połączenie z Krakowa. Na mocy porozumienia code-share z Emirates w siatce obu linii znajduje się ponad 200 miejsc na świecie. gość_a98e9 - Profil
gość_a98e9
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie