×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nordica: W pierwszym półroczu 315 tys. pasażerów


Nordica poinformowała, że w pierwszym półroczu br., przewiozła na pokładach swoich samolotów ponad 315 tys. pasażerów.


W drugim kwartale 2018 r. liczba pasażerów estońskich linii lotniczych nadal rosła. W porównaniu do tego samego okresu sprzed roku, z usług linii skorzystało ponad 36 proc. więcej klientów. Spółka na tegoroczny okres letni uruchomiła dwie nowe trasy sezonowe (Konstanca, Ochryda) oraz jedną całoroczną (Kopenhaga).

Od kwietnia do czerwca Nordica przewiozła ponad 190 tys. pasażerów, a w pierwszej połowie roku łącznie ponad 315 tys. pasażerów. Udział linii w porcie lotniczym w Tallinie w ciągu pierwszych sześciu miesięcy 2018 r. wynosił średnio ponad 26 proc., co czyni Nordikę największym przewoźnikiem na lokalnym rynku.


Obłożenie miejsc na naszych letnich lotach jest naprawdę dobre. Nasze nowe sezonowe trasy do Macedonii i Rumunii okazały się bardzo popularne. Pasażerowie chętnie latają także do Kopenhagi, w której obecni jesteśmy od kwietnia - powiedział Toomas Uibo, dyrektor ds. marketingu i komunikacji Nordiki.

fot. Flickrgość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie