×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Philippine Airlines odbierają airbusa A350


Philippine Airlines dołączyły do grona użytkowników airbusa A350. Przewoźnik odebrał w sobotę pierwszego z sześciu zamówionych egzemplarzy tego modelu.


Dzieki zwiększonemu do ośmiu tysięcy mil morskich zasięgowi (ok. 14 800 km), linia będzie mogła wprowadzić bezpośrednie loty z Manili do Nowego Jorku. Wcześniej rejsy do największego ośrodka finansowego USA musiały się odbywać z międzylądowaniem w Vancouver.

Odebrany przez filipińskie linie airbus A350-900 może na pokład zabrać do 295 pasazerów w trzech klasach podróży. W klasie biznes umieszczono 30 foteli, natomiast w klasach: ekonomicznej premium i ekonomicznej odpowiednio 24 i 241.

- Odbiór A350 pozwoli Philippine Airlines zaoferować nowy poziom komfortu na lotach dalekodystansowych. Wraz z wprowadzeniem samolotu do eksploatacji będziemy mogli cieszyć się z niskich kosztów związanych z jego utrzymaniem oraz z redukcji spalania. Wierzymy, że dzięki A350 będziemy mogli konkurować z najlepszymi na prestiżowych trasach dalekodystansowych - powiedział Jaime J. Bautista, dyrektor operacyjny Philippine Airlines.

- Jesteśmy dumni, mogąc powitać Philippine Airlines jako najnowszego operatora airbusa A350. Jesteśmy przekonani, że maszyna ta będzie dobrze służyć i wprowadzi PAL do grupy wiodących przewoźników na arenie międzynarodowej - powiedział Eric Schulz, dyrektor handlowy Airbusa.

Airbusy A350 w barwach PAL-u polecą także na trasach z Manili do Europy.

fot. Airbus
gość_efd74 - Profil
gość_efd74
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie