×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air ogłasza nowe połączenie z Wiednia i przyspiesza start czterech innych


Wizz Air uruchomi w nadchodzącym sezonie zimowym nowe połączenie do Ejlatu oraz przyspieszy nawet o trzy miesiące start lotów na czterech innych trasach ze stolicy Austrii.


Loty do Izraela ruszą 17 listopada br. i będą wykonywane w sezonie zimowym dwa razy w tygodniu. Ejlat to najbardziej na południe wysunięte miasto tego kraju, ruchliwy port i popularny kurort na północnym krańcu Morza Czerwonego. Plaże, rafy koralowe, życie nocne i pustynne krajobrazy sprawiają, że Ejlat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród turystów, zwłaszcza w okresie zimowym.
Oprócz nowej trasy, w odpowiedzi na rosnący popyt Wizz Air przyspieszy start kolejnych czterech tras z Wiednia. Połączenia z austriackiej stolicy do Katanii (Włochy), Lizbony (Portugalia), Nicei (Francja) i Kutaisi (Gruzja) są już w sprzedaży, a pierwsze loty odbędą się nawet trzy miesiące wcześniej niż pierwotnie planowano.

Chcąc kontynuować nasz rozwój w stolicy Austrii, informujemy o nowym połączeniu do słonecznego kurortu Ejlat w Izraelu. Ponadto dzisiaj ogłaszamy również przyspieszenie startu naszych połączeń do Katanii, Lizbony, Nicei i Kutaisi. Podkreślamy nasze zaangażowanie w sprawy naszych austriackich klientów i wyczekujemy z niecierpliwością możliwości zapewnienia im prawdziwie przystępnych cenowo podróży lotniczych - powiedziała Sorina Ratz, p.o. dyrektora ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.


Węgierska linia oferuje obecnie usługi z lotniska w Wiedniu do 31 miejsc w 22 krajach w Europie i poza jej granicami. gość_39388 - Profil
gość_39388
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie