×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Czartery Air Nostrum w Modlinie, będą kolejne


Samolot należących do Iberii linii Air Nostrum rozpoczął serię wakacyjnych lotów z Modlina. Coraz więcej przewoźników czarterowych korzysta z podwarszawskiego portu lotniczego. Wkrótce z tego lotniska polecą także samoloty linii Regourd Aviation czy Maleth Aero.


We wtorek (10.07) hiszpański przewoźnik Air Nostrum (Iberia Regional) rozpoczął serię lotów czarterowych z lotniska w Modlinie na trasie Bilbao – Warszawa/Modlin – Walencja dla operatora turystycznego Panavision Tours. Rejsy będą wykonywane 100-miejscowym samolotem produkcji kanadyjskiej typu Bombardier CRJ-1000.


15 i 18 lipca br. na lotnisku w Modlinie zawita również samolot Embraer 145 należący do floty przewoźnika REGOURD AVIATION obsługujący przewozy czarterowe z/do Irlandii na trasie Cork – Warszawa/Modlin - Cork.

- Prowadzone przez nas rozmowy handlowe z touroperatorami oraz kolejnymi przewoźnikami, którzy są zainteresowani współpracą w zakresie realizacji lotów czarterowych z/do WMI w najbliższych sezonach rozkładowych, napawają nas optymizmem. Liczymy, że rozmowy te zaowocują w krótkim horyzoncie czasowym dynamicznym rozwojem przewozów czarterowych z naszego portu – mówi Anna Żebrowska - Dreger – zastępca dyrektora handlowego Portu w Modlinie.

Z kolei 25 i 27 lipca br. na trasieModlin-Porto planowane są kolejne czartery, które obsłuży samolot typu Boeing 737-500. Operatorem lotów będzie Maleth Aero.

W związku z trwającymi Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej w Rosji z naszych usług lotniskowych skorzystali tacy przewoźnicy jak np: Small Planet, Enter Air, KlasJet, którzy przewozili kibiców, a także pracowników PZPN wraz z rodzinami.

- Lotnisko Warszawa/Modlin cieszy się coraz większym zainteresowaniem z punktu widzenia realizacji lotów czarterowych ze strony touroperatorów, firm eventowych oraz przewoźników oraz operatorów lotniczych. Brak ograniczeń w operowaniu w godzinach nocnych, atrakcyjna oferta cenowa usług lotniskowych, bogata i wciąż rozwijana oferta handlowo-gastronomiczna uwzględniająca potrzeby i oczekiwania pasażerów czarterowych czy choćby bardzo krótki czas oczekiwania na bagaż po przylocie (do 10 minut) to tylko niektóre nasze atuty, które sprawiają, że lotnisko w Modlinie staje się coraz bardziej atrakcyjną alternatywą dla realizacji lotów czarterowych z/do Warszawy – dodaje Żebrowska – Dreger.

To nie koniec, bo w najbliższym czasie, podczas wakacji, w Modlinie – lotnisku pomyślanym jako port dla linii niskokosztowych i czarterowych - pojawić się ma dwóch kolejnych przewoźników czarterowych. Rozmowy z nimi właśnie są finalizowane.gość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie