×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wygraj wakacje marzeń z Aelia Duty Free


3 lipca br. w sieci sklepów wolnocłowych Aelia Duty Free wystartował wakacyjny konkurs. Zwycięzca będzie mógł wybrać się w wymarzoną podróż o wartości 10 000 euro.Aelia Duty Free ogłosiła konkurs dla swoich Klientów o nazwie: Wygraj wymarzone wakacje. W okresie od 3.07 do 28.08.18 uczestnicy będą mogli rywalizować o możliwość wybrania się w skomponowaną przez siebie podróż wartą 10 000 euro. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu jak najciekawszej pocztówki, bazując na udostępnionej galerii zdjęć oraz ramek, a także kreując oryginalną treść pozdrowień z wakacji. Prace będą oceniać najpierw internauci poprzez głosowanie w sieci, a następnie z 10, które otrzymają największą liczbę głosów jury wybierze jedną, zwycięską kreację.


Warunkiem wzięcia udziału w zabawie jest dokonanie zakupu w jednym ze sklepów Aelia Duty Free o wartości minimum 100 zł (do tej kwoty nie są wliczane alkohole, papierosy i wyroby tytoniowe, papierosy elektroniczne), a następnie zarejestrowanie się na stronie www.dreamvacationwinner.com, poprzez podanie kodu wydrukowanego na paragonie. Konkurs zostanie rozstrzygnięty w drugiej połowie września bieżącego roku.

Partnerami akcji są marki perfumeryjne i kosmetyczne (Azzaro, Burberry, Chloe, Marc Jacobs, CALVIN KLEIN, THIERRY MUGLER, Gucci, Hugo Boss, Lacoste) oraz producenci słodyczy (Lindt, Mars, M&M’s, Nestle).

Regulamin konkursu dostępny jest na stronach Aelii oraz Dream Vacation Winner.

materiał reklamowy
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.Redakcjagość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie