×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Transatlantyki LOT-u z Rzeszowa dużym sukcesem


Uruchomione pod koniec kwietnia br. połączenie z Rzeszowa do Nowego Jorku okazało się dużym sukcesem. Wypełnienie na tej trasie w pierwszych dwóch miesiącach wyniosło 87 proc.


30 kwietnia br. Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomiły połączenie z Rzeszowa do Newark w USA. Loty odbywają się raz w tygodniu: wyloty z New Jersey - w niedziele, a ze stolicy Podkarpacia - w poniedziałki.

Przewoźnik szacuje, że między tymi miastami podróżuje dziś rocznie z przesiadkami ponad 35 tys. osób. 

W okresie dwóch pierwszych miesięcy przewoźnik zaoferował, według danych OAG-u i uwzględnieniu jednego odwołanego rejsu - 4032 miejsc między Rzeszowem a USA. W tym czasie ze stolicy Podkarpacia do/z USA poleciało na pokładzie LOT-u blisko 3,5 tys. pasażerów. Oznacza to, że średnie wypełnienie na tej trasie wyniosło 87 proc.

Najpopularniejsze połączenia transatlantyckie, na których load factor jest najwyższy, to rejsy z Warszawy do Chicago i Nowego Jorku - mówi Konrad Majszyk z biura komunikacji LOT.


Połączenie z Podkarpacia do USA zostało wznowione po 10 latach przerwy. Na pokładach szerokokadłubowych boeingów 787-8 może podróżować 252 osób: 18 w klasie biznes, 21 w premium ekonomicznej i 213 w ekonomicznej.  

#uwzględniono jeden odwołany rejs gość_ca617 - Profil
gość_ca617
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie