×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Air France poleci z Rzeszowa do Paryża?


Czy Air France od sezonu zimowego 2018/2019 będzie oferował rejsy z Rzeszowa do Paryża-CDG? Do Paryża-Beauvais latał już wcześniej Eurolot.


Podkarpackie lotnisko już pojawia się jako możliwość wyboru w systemie rezerwacyjnym przewoźnika, choć lotów nie można jeszcze rezerwować. 


Emocje odnośnie nowego połączenie studzi biuro prasowe francuskiej linii: - Z informacji jakie posiadam nie wynika, aby Air France otwierał nowe połączenie w Polsce - mówi Agnieszka Plewczyńska z no-name PR Agency obsługującej francuskiego przewoźnika w Polsce.

Samo lotnisko zabiegało o tę trasę od dłuższego czasu. Wcześniej, od 3 września 2013, do Paryża-Beauvais latał Eurolot. Całoroczne połączenie cieszyło się dużym zainteresowaniem i wypełnione było w ok. 80 proc., a samoloty operowały dwa razy w tygodniu. Niestety z chwilą upadku przewoźnika na wiosnę 2015 r., zniknęły także rejsy do francuskiej stolicy. Dotąd nikt nie był zainteresowany zapełnienia tej luki. 

- Od wielu lat Paryż i jego okolice są miejscem zamieszkania dużej grupy emigrantów z Polski południowo-wschodniej, którzy na pewno z radością skorzystają z możliwości, jakie daje połączenie lotnicze – mówił Stanisław Nowak, ówczesny prezes portu lotniczego w Jasionce.

Air France jest obecny na lotniskach w Warszawie i Wrocławiu. Rzeszów byłby kolejnym polskim lotniskiem w siatce francuskiej linii. gość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie