Bezpłatna woda do picia na Lotnisku Chopina

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
04 lipca 2018 12:33
2 komentarze
Lato, wakacje i upały to okres, kiedy szczególnie musimy zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu. Lotniska Chopina przypomina, że w strefie zastrzeżonej terminala  są udostępnione źródełka z bezpłatną wodą pitną dla pasażerów.
Reklama

Źródełka są dostępne w tak zwanej strefie tranzytowej, za strefą kontroli bezpieczeństwa. Poidełka są wyposażone w kraniki, za pomocą których pasażerowie mogą nalać wodę do kubków lub napełnić butelki.

Dwa źródełka z bezpłatną wodą ustawione są w strefie Schengen, jedno w non-Schengen. Woda z urządzeń spełnia wszystkie wymagane normy wody pitnej.


Lotnisko Chopina było pierwszym lotniskiem w Polsce i jednym z pierwszych w regionie, na którym pasażerowie otrzymali dostęp do darmowej wody pitnej.

- Bardzo ważny dla odpowiedniego komfortu i zdrowia pasażerów, szczególnie podczas letnich upałów, jest dostęp do wody pitnej. Zainstalowane w zeszłym roku na terminalu źródełka sprawiają, że każdy oczekujący na lot z naszego lotniska może bezpłatnie się napić lub napełnić butelkę wodą – mówi Hubert Wojciechowski, dyrektor Biura Marketingu i PR Lotniska Chopina.

Źródełka z bezpłatną wodą pitną dla pasażerów zostały udostępnione przez Lotnisko Chopina w Warszawie, wspólnie z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji m.st. Warszawy S.A.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_6e2f5 2018-07-04 23:29   
gość_6e2f5 - Profil gość_6e2f5
dziś, t.j., 4.07, żródełko w strefie NON SCHENGEN nie działało, przynajmniej ok 6:30 przed moim wylotem LO281, woli ścisłości do dziś zawsze działało a latam z NON Schengen w różnych godzinach.
gość_18306 2018-07-04 21:14   
gość_18306 - Profil gość_18306
Ciekawe kiedy uwielbiany na tym forum Kraków zdecyduje się na taki krok
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama