Startuje "Paszport turystyczny 2018" woj. kujawsko-pomorskiego

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
04 lipca 2018 09:11
Województwo kujawsko-pomorskie startuje z kolejną edycją programu "Paszport turystyczny". Specjalne książeczki można odebrać w punktach Informacji Turystycznej. Można także poprać dedykowaną aplikację na swój telefon.
Reklama
W tym roku na potrzeby programu wytypowano 118 miejsc, wyznaczono 51 punktów pieczątkowych i przygotowano 9 "Konstelacji". Te ostatnie to coś w rodzaju planów wycieczkowych, podczas których można odwiedzić miejsca znane i mniej popularne.

- Kujawsko-Pomorskie Konstelacje dobrych miejsc to nieskończone możliwości poznawania naszego województwa. W 7. edycji Paszportu wrócimy do Twoich ulubionych miejsc, wskazując przy tym nowe, nieodkryte atrakcje i ciekawostki. Przekonasz się, że wielokrotnie przemierzane, pozornie znajome trasy, wciąż kryją warte poznania zakaMARKI. Urzekną Cię ruiny zamków o niezwykłych historiach, szlacheckie dworki, wiejskie sanktuaria, miejscowe legendy, regionalna kuchnia i ludzie z pasją, przywracający pamięć o tym, co ważne, cenne i wyjątkowe. Każde miejsce w naszych Konstelacjach może być Twoim przystankiem. Nie zawsze w pełni dostępnym, ale na pewno wartym uwagi - czytamy na oficjalnej stronie programu.

fot. print-screen strony //paszport.kujawsko-pomorskie.travel/pl/paszport-turystyczny-2018

"Paszportom Turystycznym" towarzyszy także konkurs, w którym nagrodami są vouchery pobytowe, darmowe wstępy do wielu atrakcji i różne gadżety. Aby się ubiegać o nie trzeba zebrać 10 lub 20 pieczątek oraz napisać rekomendację ulubionej "Konstelacji".

Organizatorami akcji są Kujawsko-Pomorska Organizacja turystyczna oraz Województwo Kujawsko-Pomorskie.

fot. (okładka): Simon Willison (flickr.com, CC)

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy