Tianjin Airlines uruchomią kolejne połączenie z Moskwy

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
03 lipca 2018 08:47
Od 8 lipca br. chińskie linie lotnicze Tianjin Airlines, należące do Grupy HNA uruchomią trzecie połączenie z Moskwy Szeremietiewa. Po lotach do Chongqing oraz Tianjin, przewoźnik zainauguruje trasę do Hohhot, stolicy chińskiego autonomicznego regionu Mongolii Wewnętrznej.
Reklama

Loty z Moskwy Szeremietiewo do Hohhot Baita International Airport będą obsługiwane raz w tygodniu samolotami airbus A330-200.

Oprócz linii lotniczych Tianjin Airlines, loty na moskiewskie lotnisko zainauguruje także inny przewoźnik należący do Grupy HNA. Linie lotnicze Beijing Capital Airlines od 31 lipca zaoferują trzy loty tygodniowo do Hangzhou obsługiwane airbusami A330-200.

Flota Tianjin Airlines składa się z pięciu airbusów A330, 35 airbusów z rodziny A320, oraz około 50 embraerów E-Jet. W tym roku przewoźnik otrzyma także airbusa A350.


Port lotniczy w Hohhot obsługuje znaczną liczbę lotów krajowych, jednak oferta połączeń międzynarodowych z lotniska jest dość ograniczona. Pięć razy w tygodniu loty do Tajpej oferują linie lotnicze EVA Air, raz w tygodniu loty czarterowe do Cam Ranh obsługują linie lotnicze Vietnam Airlines, dwa razy w tygodniu loty do Hongkongu obsługują linie lotnicze Shandong Airlines, również dwa razy w tygodniu polecimy na pokładzie linii lotniczych Spring Airlines do Bangkoku Suvarnabhumi z międzylądowaniem z Yangzhou. Listę połączeń międzynarodowych zamykają obsługiwane raz w tygodniu przez linie lotnicze NewGen Airways loty czarterowe do Don Mueang Airport w Bangkoku oraz Phuket.

fot. Airbus
Reklama
Pasazer.com na Facebooku
...wczytuję...

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama