×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair poleci z Bydgoszczy do Kijowa


Od 31 października br. Ryanair zaoferuje bezpośrednie rejsy z Bydgoszczy do Kijowa. Będą one wykonywane na główne lotnisko ukraińskiej stolicy dwa razy w tygodniu.


W każdą środę samolot startował będzie z lotniska im. I. J. Paderewskiego o godz. 17:05 jako rejs FR3078 i wyląduje w porcie Boryspol o 19:50 czasu lokalnego. Po 35-min. postoju maszyna wyruszy w drogę powrotną (FR3079) by zameldować się w Bydgoszczy o godz. 20:55. Rotacje niedzielne wykonywane będą o 15 min. wcześniej.
To kolejne połączenie z Polski na Ukrainę, jakie od jesieni zaoferuje Ryanair. Niskokosztowy przewoźnik będzie latał do Kijowa także z Gdańska, Krakowa, Modlina, Poznania i Wrocławia. W Bydgoszczy jednak będzie konkurentem dla połączenia LOT-u, które wystartuje 2 sierpnia br., ale będzie wykonywane na bliższe centrum ukraińskiej stolicy lotnisko Żuliany. Narodowy przewoźnik będzie operował między ośrodkami nocą w poniedziałki i piątki (wyloty z Kijowa) i wczesnym rankiem (wyloty z Bydgoszczy we wtorki i soboty). 

fot. Damian Tabórgość_39388 - Profil
gość_39388
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie