×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Dwie nowe linie lotnicze na Ukrainie


Wołodymyr Omelyan, Minister Infrastruktury Ukrainy potwierdził, że na ukraińskim rynku lotniczym pojawią się dwaj potencjalni przewoźnicy. Szczegóły ich powstania na razie owiane są tajemnicą.
Zgodnie z deklaracją przedstawiciela ukraińskiego rządu pojawienie się dwóch nowych przewoźników na Ukrainie to kwestia niedalekiej przyszłości. Przedsiębiorstwa przechodzą obecnie proces certyfikacji przed ewentualnym uruchomieniem jeszcze w tym roku.

- Jesteśmy bliscy ukończenia procesu tworzenia dwóch nowych linii lotniczych, które będą latać na Ukrainie. Jeden z nowych przewoźników jest obcy, a drugi jest wspierany przez ukraiński kapitał - cytował Wołodymyra Omelyana Interfax podczas spotkania Europejskiego Stowarzyszenia Biznesu.

Minister Infrastruktury Ukrainy odmówił podania dodatkowych szczegółów.

Na Ukrainie operuje już kilkanaście linii lotniczych. Oprócz narodowego przewoźnika Ukraine International Airlines swoją ofertę proponują także m.in. Aeromost-Kharkov, Air Urga, AtlasGlobal UA, Bravo Airways (Ukraina), Dniproavia, Motor Sich Airlines, SkyUp Airlines, UM Air, UTair-Ukraine, Wind Rose Airlines i YanAir. 
gość_69048 - Profil
gość_69048
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie