×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Zimą nie będzie lotów z Gdańska do Barcelony i Lizbony


Z systemu rezerwacyjnego Wizz Aira wynika, że w sezonie zimowym 2018/2019 nie będzie w ofercie połączeń z Gdańska do Barcelony-El Prat i Lizbony. Nie wiadomo także, czy wrócą one na przyszłoroczne lato.


Połączenie do Katalonii wykonywane jest dwa razy w tygodniu: w środy i niedziele. Ostatni dostępny rejs z lotniska im. L. Wałęsy przewidziano na 24 października br. 

Trasa z Gdańska do Lizbony wystartowała zaledwie w grudniu ub. roku. Przewoźnik obsługuje rejsy do stolicy Portugalii we wtorki i soboty. Nie da się jednak kupić biletów na loty po 28 października 2018. Podobna sytuacja jest także z połączeniem z Katowic do tego portugalskiego miasta.


Póki co nie wiadomo, czy Wizz Air wycofuje się całkowicie z obsługi wspomnianych połączeń, czy tylko zawiesza je na okres zimowy. Taka praktyka jest często stosowana przez przewoźników na trasach, na których popyt ma charakter sezonowy i jest najwyższy w okresach wakacyjnych. Póki co w systemie rezerwacyjnym linii nie ma jednak lotów zarówno do Barcelony jak i Lizbony od początku sezonu letniego 2019. Czekamy na komentarz przewoźnika w tej sprawie.


fot. mat. prasowegość_5bab6 - Profil
gość_5bab6
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie