×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Z Warszawy do Marrakeszu


Wizz Air ogłosił dziś (20.06) uruchomienie lotów do Marrakeszu w Maroku z Polski i Litwy. Nowa oferta zostanie uruchomiona w październiku 2018 roku.


Loty będą odbywać się z Warszawy i Wilna dwa razy w tygodniu i są to jedyne bezpośrednie połączenia z tych miast. Bilety można już rezerwować, a ich ceny rozpoczynają się już od 29,99 euro.

Marrakesz leży u podnóża gór Atlas. Zwany „czerwonym miastem”, jest jednym z największych i najpopularniejszych w Maroku. Przyciąga podróżnych tradycyjnymi targowiskami, soukami, i wykwintną kuchnią. Nowo ogłoszony kierunek jest drugim marokańskim miastem dostępnym w rozległej siatce Wizz Aira, która obecnie składa się z 142 miejsc w 44 krajach w całej Europie i nie tylko. Pierwszym połączeniem linii z Maroka jest uruchomiony w 2017 roku Agadir. Aktualnie Wizz oferuje 7 tras do Maroka z 5 miast na Węgrzech, Litwie i w Polsce.  

Nowy, atrakcyjny kierunek to kolejny etap rozbudowy siatki połączeń WIZZ. Po raz pierwszy w naszej ofercie pojawia się możliwość podróży z Warszawy i Wilna do Marrakeszu. Ceny zaczynają się już od 29,99 euro, co daje naszym klientom wyjątkową szansę odkrywania bogatej kultury Maroka, malowniczych budynków i doskonałej kuchni - mówi Sorina Ratz, p.o. dyrektora komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.gość_bf650 - Profil
gość_bf650
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie